У Київраді хочуть скасування переходу на літній час

У Київраді хочуть скасування переходу на літній час

1071
Укрінформ
Комісія Київської міської ради погодила проект рішення про звернення до уряду щодо скасування переходу на літній час.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Депутати під час засідання постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту погодили проект рішення про звернення до Кабінету міністрів щодо перегляду доцільності існуючого порядку обчислення часу на території України (запровадження та скасування переходу на літній час)", - йдеться в повідомленні.

У Київраді вважають, що щорічне переведення годинників викликає так званий часовий стрес і негативно впливає на психологічний та фізичний стан людини. "У такі перехідні періоди багато українців скаржаться на погане самопочуття, адже навіть незначне зміщення часу порушує роботу біологічного годинника. Як наслідок – підвищена чутливість та емоційність, порушення сну та загострення хронічних захворювань. Тому в Київраді ставлять під сумнів доцільність переходу на літній час", - наголошується в тексті.

Проект рішення розглядатиметься на пленарному засіданні Київради.

Читайте також: Україна скоро переходить на літній час

Як відомо, 8 лютого Європарламент закликав Єврокомісію провести оцінку нинішньої системи переведення стрілок годинника двічі на рік і за потреби змінити її. Згідно з даними ВООЗ у жителів країн, які змінюють час двічі на рік, на 8% збільшується ризик виникнення інсульту, вдвічі збільшується й кількість виникнення проблемам із серцево-судинною системою. Служба швидкої допомоги приймає на 12% більше викликів, до 45% населення мають проблеми зі сном, на 29% зростає чисельність ДТП протягом двох тижнів після переходу на інший час.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-