КМДА майже подвоїла тарифи на утримання будинків - ЗМІ

КМДА майже подвоїла тарифи на утримання будинків - ЗМІ

2148
Ukrinform
Київська міська державна адміністрація збільшила тариф на послуги з утримування багатоквартирних будинків і прибудинкових територій з 3-5 до 6,43 грн за квадратний метр.

Про це йдеться у розпорядженні КМДА, повідомляє Еспресо.TV.

Як повідомляється, розпорядження ухвалене у зв'язку зі зверненням виконавців послуг з утримування будинків і прибудинкових територій, що надали відповідні розрахункові матеріали щодо нових тарифів.

У пояснювальній записці до розпорядження зазначається, що нові тарифи передбачені для 8327 будинків столиці (житловий фонд Києва в цілому налічує близько 11 тис. багатоквартирних житлових будинків), що обслуговуються 10 суб'єктами господарювання комунальної власності (керуючими компаніями з обслуговування житлового фонду всіх 10 районів столиці).

Середній розмір тарифу для цих будинків становить 6,43 гривні за 1 кв. м.

Станом на червень середня ціна за обслуговування 1 кв. м становить від 3 до 5 гривень залежно від керуючої компанії.

Відповідно до розпорядження, у чинності залишається можливість плати за послуги за стимулюючими тарифами з 10-відсотковою знижкою (така сама діє й сьогодні), якщо оплата здійснюється до 20 числа місяця, наступного після розрахункового.

У документі не зазначена дата введення нових тарифів, водночас повідомляється, що розпорядження набуває чинності від дня його опублікування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-