Кличко наголошує на необхідності перерахунку "неякісної" комуналки

Кличко наголошує на необхідності перерахунку "неякісної" комуналки

794
Ukrinform
Кияни мають сплачувати за якісні послуги або мати можливість перерахунку, якщо комунальні послуги не надані або надані не в повному обсязі.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє прес-служба.

"Сьогодні перед нами стоїть нове завдання - оперативно обслуговувати людей та надавати їм послуги належної якості. Особливо це важливо в умовах високих цін на комунальні послуги. Кияни мають сплачувати за якісні послуги або мати можливість перерахунку, якщо вони не надані або надані не в повному обсязі. І такий механізм сьогодні розроблений столичною владою", - підкреслив Кличко.

 Він зазначив, що цього року підготовка до опалювального сезону відбувалася у вкрай складних умовах, водночас столичній владі вдалося вчасно підключити опалення у будинках киян і закладах соціальної сфери, незважаючи на заблоковані рахунки Київенерго.

За словами Кличка, влада столиці не формує тарифи, але намагається зробити все, щоб зменшити фінансове навантаження на киян. "Я звертаю увагу, що сьогодні для киян діє декілька механізмів, що дозволяють зменшити фінансове навантаження, зумовлене підвищенням цін на житлово-комунальні послуги. Це механізм отримання субсидій, можливість реструктуризації заборгованості та запроваджена урядом розстрочка платежів за комуналку", - зазначив Кличко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?> */ ?>