КМДА: Експертиза покаже, чи можливе будівництво ТРЦ на "Героїв Дніпра"

КМДА: Експертиза покаже, чи можливе будівництво ТРЦ на "Героїв Дніпра"

1044
Ukrinform
Представникам столичної влади, ініціативній групі мешканців Оболонського району та замовнику будівництва вдалося досягнути порозуміння щодо ситуації з будівництвом торговельно-розважального комплексу на перетині Оболонського проспекту і вул. Героїв Дніпра - підписано відповідний протокол спільної наради.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Протоколом, зокрема, передбачається зобов’язати замовника будівництва ТОВ «Єлікон Лтд» звернутись до ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» для проведення відповідної експертизи щодо шкідливих наслідків виконання бурових і будівельних робіт у колі станції метро «Героїв Дніпра». Термін виконання – 15 вересня. До цієї ж дати замовник також має вивісити інформаційний стенд для мешканців району та пасажирів метрополітену з зазначенням конкретних видів робіт з укріплення станції метро «Героїв Дніпра» та термінів їх закінчення", - йдеться у повідомленні.

Крім того, до 20 вересня ТОВ «Єлікон Лтд» має надати копії всіх дозвільних документів на будівництво голові райдержадміністрації та голові ініціативної групи. До цього ж дня «Єлікон» має провести організаційно-підготовчу роботу до проведення громадських слухань, що відбудуться 29 вересня поточного року.

Також копії дозвільних документів на будівництво ТОВ «Єлікон Лтд», контактні номери телефонів компанії, за якими можуть звернутися мешканці району при потребі, а також ці рішення спільної наради мають бути оприлюднені на офіційному веб-сайті Оболонської райдержадміністрації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>