Фіналіст Євробачення терміново потребує операції на серці

Фіналіст Євробачення терміново потребує операції на серці

2518
Укрінформ
Сальвадор Собрал, представник Португалії на Євробаченні-2017, має критичний стан здоров’я. Артист ледь може репетирувати та виступати через хворе серце.

Про це повідомляє eurovision.ua з посилання на британське видання The Mirror.

"27-річний Сальвадор вже був названий найкращим представником Португалії за всі роки участі країни у Євробаченні. Серед фаворитів він займає другу сходинку букмекерів Євробачення, поступаючись лише італійцю. Але лікарі поставили співаку невтішний діагноз, і до кінця року йому необхідно знайти донора серця, щоб вижити", - ідеться в повідомленні.

Сальвадор не хотів, щоб ЗМІ розголошували його лікарську таємницю, але після того, як співак був обраним представляти свою країну на Євробаченні-2017, йому було необхідно зробити операцію по видаленню двох гриж. Саме тому Сальвадор не був присутнім на підготовчих етапах Євробачення-2017, він прибув до Києва тільки у понеділок, 8 травня.

Один з експертів зазначає: "У Португалії абсолютно статичний номер, але це ще більше привертає увагу до чарівної пісні Сальвадора, написаної його сестрою Луїзою".

Як повідомлялося, починаючи з 1964 року, коли Португалія почала брати участь у Євробаченні, країна жодного разу не перемагала у конкурсі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-