Джамала виступить на Євробаченні тричі - вперше в історії конкурсу

Джамала виступить на Євробаченні тричі - вперше в історії конкурсу

Укрінформ
Під час пісенного конкурсу Євробачення-2017 Джамала виступатиме у першому півфіналі двічі, а у фіналі – з прем’єрою пісні. 

Про це Укрінформу повідомили у прес-службі Євробачення.

"Ідея пісенного конкурсу Євробачення-2017 в тому, щоб показати розмаїття України - країни з багатими традиціями і сучасним розвитком. Кожного року організатори створюють унікальну творчу концепцію шоу. Відкриття першого півфіналу в Україні почнеться з демонстрації відеоролика, що показує красу та унікальність українського народного костюму. І щоб доповнити концепцію розмаїття, ми запросили виступати сучасного мультиартиста МONATIКa. А хедлайнером першого півфіналу стане Джамала. З року в рік концепція відкриття Євробачення змінюється. Інколи шоу відкривають минулорічні переможці, а цього року, так само, як було у Данії та Азербайджані – інші талановиті артисти", - розповів шоу-продюсер пісенного конкурсу Євробачення-2017 Крістер Бйоркман.

Сьогодні, 9 травня, на головній арені конкурсу в МВЦ Джамала виступатиме з симфонічною версією пісні "1944" та композицією "Заманили", яка була написала у співпраці з етно-хаос колективом "ДахаБраха".

"Ми безмежно вдячні Джамалі за її перемогу на Євробаченні у Швеції і за те, що це свято в Україні відбувається завдяки їй. Саме тому вперше в історії конкурсу Євробачення минулорічна переможниця виконає аж три композиції: дві у півфіналі 9 травня, одну – у великому фіналі пісенного конкурсу – 13 травня. Одна з пісень, що виконуватиме Джамала, випадає на рекламну паузу", - зазначив виконавчий продюсер Євробачення-2017 Павло Грицак. 

За його словами, одну з пісень у виконанні Джамали не побачать в тих країнах, де ефір конкурсу перериватиметься на рекламний блок. Виконавчий продюсер підкреслив, що це нормальна практика, і вона регламентується мовником кожної країни окремо.

"На жаль, я тільки сьогодні вранці, близько 10 години, отримав прохання від продюсера Джамали Ігоря Тарнопольського перемістити виступ Джамали з рекламного блоку на початок шоу - замість виступу МONATIКa. Однак сьогодні це вже неможливо з технічної та виробничої точки зору. Остаточні сценарні плани були розіслані всім мовникам та надані коментаторам ще 5 травня, а будь-які суттєві зміни до сценарною плану за 5 годин до останньої генеральної репетиції з глядачами та за 12 годин до прямого ефіру шоу, яке побачать десятки мільйонів глядачів у всьому світі, ставлять під загрозу проведення прямого ефіру півфіналу Євробачення. Однак ми домовилися, що будемо перебувати в постійному контакті з продюсером Джамали Ігорем Тарнопольським щодо будь-яких питань", - розповів Грицак.

Також у фіналі відбудеться світова прем’єра композиції Джамали. Вона виконає нову пісню "I Believe in U", до якої залучить артистів зі своєї команди талант-шоу "Голос Країни" – Анну Куксу, Наіле Ібрагімову та Кемі Оке.

Як повідомлялося, міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2017 проходитиме в Україні в Міжнародному виставковому центрі. Перший півфінал відбудеться вже сьогодні, 9 травня,  другий півфінал та фінал пісенного конкурсу відбудуться 11 і 13 травня відповідно.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-