Квитки на Євробачення знову з’являться 3 травня

Квитки на Євробачення знову з’являться 3 травня

2989
Ukrinform
Кількість квитків на Євробачення-2017 збільшилася. Тепер глядацька зала Євробачення зможе прийняти 9791 глядача, що майже на дві тисячі більше, ніж раніше.

Про це Укрінформу повідомили на каналі UA:Перший.

«Більше всього місць додалося до фан-зони Євробачення, квитки до якої розкуповують в першу чергу. До речі, вони знову з’являться в продажу 3 травня. І користуючись нагодою, хочу закликати всіх купувати виключно у офіційного оператора Concert.ua», – зазначив менеджер з продажу квитків дирекції Євробачення-2017 Дмитро Прикордонний.

Як зазначається в повідомленні, до Євробачення підготовані унікальна сцена, величезний екран довжиною 70 метрів і 11 метрів заввишки, інноваційні захопливі спецефекти, світлове шоу та музика, яка об’єднує глядачів з усього світу.

У ході виробництва виникла необхідність адаптації залу. Така адаптація потребувала зміни розташування деяких рядів глядацької зали, в результаті чого змінилися оглядові можливості певних місць.

«Ми розробили механізм обміну квитків, який дозолить задовольнити кожного покупця. Головною умовою мовника-організатора була заміна місць на рівноцінні. І всі такі місця є в наявності й заброньовані нами для заміни», – прокоментував власник Concert.ua Дмитро Феліксов.

Офіційним квитковим оператором Євробачення-2017 є компанія Concert.ua, яка надає найсучасніший сервіс з продажу квитків концерти та інші розважальні заходи в Україні., зазначається в повідомленні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>