Поліцію переводять у

Поліцію переводять у "передвиборчий" посилений режим

Укрінформ
Оперативний штаб та всі підрозділи МВС переходять на посилений варіант роботи з 16 квітня у зв'язку з голосуванням на президентських виборах 21 квітня.
Про це повідомляє прес-служба МВС.

«З завтрашнього дня оперативний штаб під керівництвом першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового переходить на посилений варіант служби. Відповідно, на посилений режим роботи переходять усі структурні підрозділи, координаційні штаби, у кожному регіоні так само переходять на посилений варіант несення служби. У нас достатньо сил для того, щоб забезпечити громадський порядок і в день голосування, і до дня голосування», - цитує прес-служба радника міністра внутрішніх справ Володимира Філенка.

У свою чергу, радник міністра внутрішніх справ Іван Стойко зауважив, що поліція візьме під цілодобову охорону дільничні виборчі комісії.

Читайте також: На уточнення списків через суд виборці мають іще три дні

«Ми готові до перевезення бюлетенів на дільничні виборчі комісії, які розпочнуться за декілька днів. Вже у четвер-п’ятницю вони мають бути доставлені. Поліція, інші служби візьмуть під цілодобову охорону дільничні виборчі комісії. Так само у зворотному напрямку ці протоколи будуть доставлені в окружні виборчі комісії згідно тих маршрутів, які нами розроблено. Буде працювати не менше сил і засобів, як було під час першого туру виборів",- сказав Стойко.

Як відомо, другий тур президентських виборів відбудеться 21 квітня. Змагатимуться за посаду глави держави Президент Петро Порошенко і шоумен Володимир Зеленський.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-