Агітацію перед другим туром можна починати із 8 квітня - ЦВК

Агітацію перед другим туром можна починати із 8 квітня - ЦВК

Фото
Укрінформ
З 8 квітня громадяни мають право брати участь в агітаційних кампаніях кандидатів у Президенти.
Про це під час брифінгу поінформувала голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Є дуже важливим, що з завтрашнього дня наші кандидати мають можливість юридично, і наші громадяни мають можливість, брати участь в агітаційній кампанії кожного з кандидатів. Це також є важливим питанням, оскільки до цього така передвиборна агітація була не в межах діючого законодавства", - сказала Сліпачук.

Читайте також: ЦВК оголосила про другий тур виборів

Також за її словами, підсумки виборів з дня голосування були встановлені протягом 7 днів. "Якщо в 2014 році був 31 протокол з поміткою "уточнено", то в цьому році було 41 таких протоколів. Але ми змогли опрацювати документи і отримати уточненні протоколи та їх опрацювати в коротший термін", - сказала вона.

Крім того, голова ЦВК додала, що прийняття сьогоднішнього рішення щодо другого туру дає можливість кандидатам розпочати направлення до ЦВК подання щодо складу окружних виборчих комісій. "Це дуже важливо, тому що завтра останній день, і ми фактично розблокували юридично цей процес", - сказала Сліпачук.

Брифінг голови ЦВК Тетяни Сліпачук / Фото: Мінченко Геннадій, Укрінформ

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні Центральна виборча комісія оголосила про другий тур виборів Президента України. На чергових виборах Президента України до другого туру виходять шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-