Третина кандидатів у президенти ведуть

Третина кандидатів у президенти ведуть "нульову" кампанію — КВУ

Укрінформ
Третя частина від загальної кількості кандидатів у президенти взагалі не проводить виборчу кампанію.

Про це під час прес-конференції поінформував генеральний директор КВУ Олексій Кошель, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми визначаємо лідерів, хто веде найбільш активну агітаційну кампанію. І також ми відзначаємо кандидатів, які на сьогодні фактично не проводять виборчу кампанію взагалі. За даними спостерігачів Комітету виборців України третина кандидатів взагалі не проводять виборчу кампанію - йдеться про 14 кандидатів на пост президента України. Наприклад, кандидати Олександр Мороз, Роман Насіров, Микола Габер, Олександр Данилюк, Юрій Кармазін, Аркадій Корнацький, Юрій Тимошенко, який публічно визнав, що він не має коштів, і не проводить виборчу компанію", - сказав Кошель.

Він наголосив, що участь у виборах - це не лише формальна реєстрація, чи не лише формальне делегування своїх представників до дільничних і окружних виборчих комісій. "Реальна виборча кампанія — це пояснення програм, це проведення зустрічей з виборцями, це проведення агітаційної кампанії серед виборців, для того щоб підтримати кандидата і підтримати програму. Але реально ми маємо третину кандидатів, які ведуть фактично "нульову" кампанію", - зазначив Кошель.

Як повідомлялося, Центральна виборча комісія 5 березня скасувала реєстрацію Львівського міського голови, лідера партії "Самопоміч" Андрія Садового кандидатом на пост Президента України на чергових виборах.

Садовий 1 березня оголосив про намір зняти свою кандидатуру з виборів Президента і підтримати лідера "Громадянської позиції" Анатолія Гриценка.

Читайте також: КВУ прогнозує: “красивий жест” зроблять ще кілька кандидатів у президенти

Пізніше кандидат у президенти Дмитро Гнап також заявив про готовність зняти свою кандидатуру на користь Анатолія Гриценка. 2 березня з’їзд партії "Сила людей" закликав Гнапа відмовитися від балотування у президенти, але поки відповідного звернення до ЦВК Гнап не подав.

Згідно з календарним планом основних організаційних заходів з підготовки та проведення чергових виборів Президента України, кандидат може звернутися до ЦВК з письмовою заявою про відмову від балотування до 24 години 7 березня.

Вибори Президента призначені на 31 березня 2019 року. ЦВК 8 лютого завершила процес реєстрації кандидатів на посаду глави держави - усього були зареєстровані 44 кандидати.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-