На президентські вибори планують прибути понад сто спостерігачів із США

На президентські вибори планують прибути понад сто спостерігачів із США

Укрінформ
Близько п’ятдесяти осіб вже зареєструвалися для спостереження за виборами в Україні, а загальна кількість очікується на рівні 100-150 спостерігачів, серед яких як представники української діаспори, так і офіційні особи США.

Про це у коментарі кореспонденту Укрінформу розповів Директор з комунікацій Українського конгресового комітету Америки Андрій Добрянський.

"Ми очікуємо, що на перший тур виборів прибуде 100-150 спостерігачів. До Нового року зареєструвалися вже близько 50", - повідомив він.

Добрянський додав, що Український конгресовий комітет Америки - єдина організація у США, офіційно зареєстрована Центральною виборчою комісією України.

"Більшість поїдуть в Україну, але деякі залишаться також спостерігати за виборчим процесом на дільницях у Вашингтоні та Нью-Йорку", - зазначив представник УККА.

За його словами, участь планують взяти також офіційні особи США, члени Конгресу і низка штатів. Через "шатдаун" вони не могли планувати подорожі за кордон, однак, тепер, коли уряд знову працює, планування відновлюється.

Читайте також: Партія "Воля" висунула в президенти депутата Дерев'янка

"Лише вчора відкрився уряд, і вони тепер хоча б можуть планувати, хто і коли поїде. Я вже знаю, що моя конгресвумен хоче бути спостерігачем у Нью-Йорку. Консульство, де відбуватиметься голосування, розташоване саме в її окрузі", - пояснив він.

Щодо офіційних осіб, які поїдуть в Україну, Добрянський пояснив, що "тепер будемо мати розмови, оскільки Держдепартамент знову відкрився".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-