У МВС назвали слабкі місця під час президентської кампанії

У МВС назвали слабкі місця під час президентської кампанії

Укрінформ
Найбільш слабкими місцями під час президентської виборчої кампанії є, зокрема, розміщення агітації, яка фінансувалася не з виборчих фондів, та "мертві душі" у списках виборців, а також створення так званих мереж для підкупу виборців.

Про це під час засідання координаційного штабу МВС щодо забезпечення порядку на виборах заявив радник міністра внутрішніх справ України Володимир Філенко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Найбільш слабкі місця, з якими ми стикалися, і одне з яких уже є - це зловживання і розміщення агітації, яка фінансується не з виборчих фондів. Відповідні служби мають на це звернути увагу вже", - сказав Філенко.

За його словами, друге слабке місце - це так звані мертві душі у списках виборців.

Третє слабке місце, як зазначив радник глави МВС, одне з найскладніших, це створення так званих мереж підкупу виборців, але "ми, очевидно, знаємо, як боротися з цими виборчими МММ".

Щодо останнього випадку, він наголосив, що тут основним питанням буде пошук свідків таких порушень.

Також, як додав Філенко, співпраця з мережею ОПОРА, зокрема, їх методички щодо найпоширеніших порушень могли б допомогти поліцейським.

Як зазначив радник міністра внутрішніх справ Михайло Апостол, будуть розроблені стратегії, щоб не допустити фальсифікацій зі списками виборців.

За словами радника міністра внутрішніх справ Івана Стойка, наразі правоохоронці зафіксували близько 130 повідомлень про порушення виборчого законодавства.

У свою чергу, представник Департаменту превентивної діяльності поінформував, що на кожній виборчій дільниці будуть забезпечувати порядок по 2 поліцейських, загалом - 68-70 тисяч особового складу поліції.

Представник Департаменту превентивної діяльності під час засідання координаційного штабу нагадав про прибуття в Україну на президентські вибори 850 міжнародних спостерігачів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-