Українці цьогоріч сплатили ₴4,9 мільярда податку на нерухомість
Про це повідомляє пресслужба Державної податкової служби України, передає Укрінформ.
«За перші чотири місяці 2026 року місцеві бюджети отримали 4,9 млрд грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 14,5% більше, ніж за аналогічний період минулого року», - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що найбільший внесок у наповнення місцевих бюджетів забезпечили власники нерухомості із мегаполісів та промислових регіонів: місто Київ – 1,05 млрд грн; Київська область – 547,3 млн грн; Дніпропетровська область – 490,0 млн грн; Львівська область – 487,0 млн грн.
Як повідомляв Укрінформ, у січні – квітні 2026 року платники податків спрямували до місцевих бюджетів понад 180,6 млрд грн, що на 15,5% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Фото: freepik