Українці цьогоріч сплатили ₴115,6 мільйона податку на елітні авто

Українці цьогоріч сплатили ₴115,6 мільйона податку на елітні авто

Укрінформ
Власники елітних автомобілів у січні – квітні 2026 року сплатили 115,6 млн грн транспортного податку, що на 32,5% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомляє пресслужба Державної податкової служби України, передає Укрінформ.

«У січні – квітні 2026 року надходження транспортного податку склали 115,6 млн грн. Це + 32,5% до надходжень минулого року», - йдеться в повідомленні.

За 4 місяці податок сплатили 7 692 платники.

Зазначається, що найбільші суми податку за елітні авто у розрізі територіальних громад забезпечено платниками: м. Києва – 34,6 млн грн; Дніпропетровської області – 11,7 млн грн; Київської та Львівської областей – по 8,8 млн грн.

Читайте також: Кількість ввезених в Україну люксових авто торік скоротилася втричі - Опендатабот

У ДПС нагадали, що податок сплачують власники легкових авто, вік яких не більше 5 років, а середньоринкова вартість перевищує встановлений державою поріг (у 2026 році - понад 3,2 млн грн). Ставка податку фіксована - 25 тис. грн на рік за кожен автомобіль.

Як повідомлялося, у січні – квітні 2026 року в Україні було реалізовано понад 21,5 тис. нових легковиків, що на 7% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Ілюстративне фото: James Lipman/Rolls-Royce

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-