Шмигаль на форумі у США: Україна має стати наступним місцем американських інвестицій

Шмигаль на форумі у США: Україна має стати наступним місцем американських інвестицій

Фото
Укрінформ
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль відзначив, що у лідерів американського бізнесу є інтерес до України, і важливо, щоб вона стала наступним місцем для їхніх інвестицій.

Про це він написав у Телеграмі, коментуючи проведення у Вашингтоні Форуму партнерства США-Україна 2024, передає Укрінформ.

За словами глави українського уряду, метою заходу було об’єднати зусилля для відновлення України, а також залучити американські інвестиції в економіку держави.

«На форумі були присутні лідери американського бізнесу, і ми бачимо великий інтерес до нашої країни. Для нас важливо, аби Україна стала наступним місцем їхніх інвестицій», - зазначив Шмигаль.

Він поінформував учасників про перспективні сектори української економіки, а також кроки уряду щодо трансформації держави. Зокрема, за його словами, завдяки чорноморському торговельному коридору Україна виходить на довоєнні об’єми експорту та продовжує розвивати Дунайський портовий кластер.

Форум партнерства США-Україна 2024 у Вашингтоні / Фото: t.me/Denys_Smyhal

«Державно-приватне партнерство отримує нового імпульсу. Дерегуляція та скасування дозволів набирає обертів. З’являються нові індустріальні парки. Великі інвестори можуть отримати унікальні податкові та регуляторні пільги», - зауважив Прем’єр-міністр.

Він також нагадав, що діє чотирирічна програма з МВФ, запущена й чотирирічна програма з ЄС Ukraine Facility.

«Тепер очікуємо та працюємо над тим, щоб отримати підтримку від Сполучених Штатів», - додав очільник уряду.

Шмигаль заявив, що потужна військова допомога з боку США є так само важливою для інвестиційного клімату.

«Власне, оборонно-промисловий комплекс — одна з ключових сфер, де Україна та США можуть побудувати унікальне партнерство, від якого виграє весь демократичний світ», - наголосив глава українського уряду.

Як повідомляв Укрінформ, 16 квітня 2024 року Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль прибув до США.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-