Нацбанк створив управління захисту критичної інфраструктури

Нацбанк створив управління захисту критичної інфраструктури

Укрінформ
Національний банк України оновив свою організаційну структуру та створив Управління захисту критичної інфраструктури.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба НБУ.

"Відповідно до Закону України "Про критичну інфраструктуру" Національний банк має забезпечувати виконання завдань та функцій суб’єкта національної системи захисту критичної інфраструктури, секторального органу у сфері захисту критичної інфраструктури та оператора критичної інфраструктури", - йдеться в повідомленні.

Раніше частину функцій із захисту критичної інфраструктури виконував Департамент безпеки Національного банку. Водночас з огляду на розширення функцій із захисту критичної інфраструктури у фінансовому секторі та з метою підвищення ефективності виконання відповідних завдань за цим напрямом Національний банк створив у своїй структурі окреме управління.

Управління захисту критичної інфраструктури НБУ забезпечуватиме формування та реалізацію Національним банком державної політики у сфері захисту критичної інфраструктури та виконуватиме функції, покладені на Національний банк законом.

Управління захисту критичної інфраструктури входить до вертикалі підпорядкування "Платіжні системи та грошовий обіг", загальне керівництво якою здійснює заступник голови Національного банку Олексій Шабан.

Читайте також: Підстав для різких змін валютного курсу наразі немає - член ради Нацбанку

"Національний банк постійно працює над посиленням захисту критичної інфраструктури у фінансовому секторі, особливо зважаючи на повномасштабну агресію рф. Створення самостійного профільного управління сприятиме забезпеченню безперервної роботи об’єктів критичної інфраструктури фінансового сектору, ефективного захисту від загроз та безперебійного надання фінансових послуг населенню", – сказав Шабан.

Національний банк здійснюватиме пошук та відбір кандидата на вакантну посаду начальника новоствореного управління.

Як повідомлялось, у листопаді Національний банк України з метою оптимізації процесів організаційного забезпечення діяльності Правління та Ради НБУ вніс зміни до власної організаційної структури.

Фото: НБУ

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-