Фонд гарантування з початку року виплатив ₴7,1 мільярда кредиторам банків, що ліквідуються

Фонд гарантування з початку року виплатив ₴7,1 мільярда кредиторам банків, що ліквідуються

Укрінформ
Сума погашення вимог кредиторів банків, що ліквідуються Фондом гарантування вкладів, за січень-жовтень 2023 року склала 7,121 млрд грн.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Фонду гарантування.

"Протягом січня-жовтня 2023 року сума погашення вимог кредиторів банків, що ліквідуються Фондом гарантування вкладів, склала 7 121 млн грн, в т. ч. 601,5 млн грн – позачергове задоволення вимог забезпечених кредиторів", - йдеться в повідомленні.

Із загальної суми за 10 місяців цього року майже 4 257,9 млн грн спрямовано на задоволення вимог 7-ї черги (юросіб, що не є пов’язаними з банками особами) та 147,3 млн грн – 4-ї черги (фізичних осіб понад гарантовану суму). Решту коштів отримали кредитори інших черг.

«Лише за жовтень нам вдалося погасити вимоги кредиторів на загальну суму більш ніж 575 млн грн. В цілому за весь період роботи станом на 1 жовтня 2023 року задоволено вимоги кредиторів неплатоспроможних банків на загальну суму 66 975 млн грн, з яких 17 628,4 млн грн погашено забезпеченим кредиторам, в тому числі 16 262,6 млн грн – НБУ», – зазначила заступниця директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів Ольга Білай.

Читайте також: Фонд гарантування продає галузевий пул чотирьох банків

Як повідомляв Укрінформ, неплатоспроможні банки, що перебувають в управлінні Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, за 2022 рік спрямували на погашення вимог своїх кредиторів 3,97 млрд грн.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-