Рівень води у ставку-охолоджувачі ЗАЕС впав до 15,88

Рівень води у ставку-охолоджувачі ЗАЕС впав до 15,88

Укрінформ
Рівень води у ставку-охолоджувачі Запорізької атомної електростанції станом на 25 вересня 2023 року становить 15,88 м порівняно із 15,9 м станом на 22 вересня. Ситуація залишається контрольованою.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє НАЕК "Енергоатом".

"Станом на 8:00 25 вересня фіксується незначне зниження рівня води у ставку-охолоджувачі. Наразі він становить 15,88 м", - йдеться у повідомленні.

Станом на 22 вересня рівень води у ставку-охолоджувачі становив 15,9 м.

Крім того, станом на 25 вересня рівень води в "гарячому" каналі Запорізької ТЕС, звідки за необхідності підживлюється ставок ЗАЕС, становить 16,89 м. В Енергоатомі зауважують, що рівень води у цьому каналі суттєво не падає, його показники вже не залежать від зруйнованого росіянами Каховського водосховища. У "холодному" каналі Запорізької ТЕС рівень води становить 10,77 м.

Зазначається, що ситуація залишається стабільною та контрольованою.

Читайте також: На ЗАЕС пробурили десять свердловин для охолодження реакторів

Як повідомлялося, 6 червня 2023 року російські загарбники підірвали дамбу Каховської ГЕС, внаслідок чого було зруйноване Каховське водосховище - джерело води для ставка-охолоджувача ЗАЕС. Енергоатом розробив алгоритм заходів щодо роботи станції та персоналу на той випадок, якщо води Каховського водосховища буде недостатньо для підживлення ставка-охолоджувача.

Енергоблоки ЗАЕС не працюють з вересня 2022 року, а тому активного випаровування води зі ставка-охолоджувача не відбувається.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-