Рівень води у ставку-охолоджувачі ЗАЕС – 16,03 метра

Рівень води у ставку-охолоджувачі ЗАЕС – 16,03 метра

Інфографіка
Укрінформ
Рівень води у ставку-охолоджувачі Запорізької атомної електростанції станом на 5 вересня становить 16,03 м порівняно із 16,07 м станом на 31 серпня. Ситуація залишається контрольованою.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє НАЕК "Енергоатом" у Телеграмі.

"Станом на 11:00 5 вересня фіксується незначне зниження рівня води у ставку-охолоджувачі. Наразі він становить 16,03 м", - йдеться у повідомленні.

Станом на 31 серпня рівень води у ставку-охолоджувачі становив 16,07 м.

Крім того, станом на 5 вересня рівень води в "гарячому" каналі Запорізької ТЕС, звідки за необхідності підживлюється ставок ЗАЕС, становить 17 м. В Енергоатомі зауважують, що рівень води у цьому каналі суттєво не падає, його показники вже не залежать від зруйнованого росіянами Каховського водосховища. У "холодному" каналі Запорізької ТЕС рівень води становить 10,82 м.

Зазначається, що ситуація залишається стабільною та контрольованою.

Читайте також: На Запорізькій АЕС відбулася ротація місії МАГАТЕ

Як повідомлялося, 6 червня 2023 року російські загарбники підірвали дамбу Каховської ГЕС, внаслідок чого було зруйноване Каховське водосховище - джерело води для ставка-охолоджувача ЗАЕС. Енергоатом розробив алгоритм заходів щодо роботи станції та персоналу на той випадок, якщо води Каховського водосховища буде недостатньо для підживлення ставка-охолоджувача.

Енергоблоки ЗАЕС не працюють з вересня 2022 року, а тому активного випаровування води зі ставка-охолоджувача не відбувається.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-