В Україні створять єдину базу вакансій — Мінекономіки

В Україні створять єдину базу вакансій — Мінекономіки

Укрінформ
Державна служба зайнятості співпрацюватиме з провідними сайтами з пошуку роботи щодо створення спільної бази вакансій.

Про це повідомляє Міністерство економіки України в Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Державна служба зайнятості за участі Міністерства економіки України підписала договір про співпрацю та інформаційну взаємодію з 5 найбільшими сайтами з працевлаштування: robota.ua, work.ua, novarobota.ua, pidbir.com, grc.ua. Результатом співробітництва стане створення єдиної бази з вакансіями», — йдеться в повідомленні.

Наголошується, що наповнення бази здійснюватиметься силами Державної служби зайнятості та агенцій з пошуку роботи. Оновлення ресурсу відбуватиметься у режимі реального часу.

У Мінекономіки зазначають, що сайти з пошуку роботи отримають доступ до даних Державної служби зайнятості та зможуть розміщувати інформацію про вакансії на своїх ресурсах.

«Зараз особливо важливо забезпечити максимальне працевлаштування українців. Саме тому ми створюємо платформу, яка консолідує інформацію про роботодавців та шукачів роботи. Ми локалізуємо максимум пропозицій на ринку праці та дані про кадровий потенціал на одному майданчику, що дозволить підприємцям швидко знайти працівників, а людям – роботу. Швидке працевлаштування українців відіграє провідну роль у відновленні економічної активності”, – сказав заступник міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігор Дядюра.

Читайте також: Понад 50 тисяч українських біженців вже працевлаштувалися у Чехії

Як повідомлялося, за даними Міжнародної організації праці, з початку російської агресії в Україні було втрачено 4,8 мільйона робочих місць. За прогнозом МОП, якщо військові дії припиняться негайно, може настати швидке відновлення з поверненням 3,4 млн робочих місць, а у разі подальшої військової ескалації втрати робочих місць досягнуть 7 млн.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-