Нафтогаз почав постачати паливо для трьох ТЕС на нових умовах

Нафтогаз почав постачати паливо для трьох ТЕС на нових умовах

Укрінформ
Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” почала постачати паливо для трьох теплоелектростанцій в рамках покладених на компанію спеціальних обов’язків (ПСО).  

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба НАК "Нафтогаз України". 

«ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” розпочало постачання природного газу для забезпечення сталої роботи трьох ТЕС», - йдеться в повідомленні.

В компанії уточнили, що рішенням уряду на компанію покладені спеціальні обов’язки щодо постачання природного газу для 12 ТЕС до 30 квітня 2022 року. Наразі вже підписано договори із 4 електростанціями, з рештою — на опрацюванні.

«Ресурсу природного газу вистачить для задоволення потреб всіх споживачів компанії. За 11 березня «Нафтогаз Трейдинг» поставила споживачам близько 76 млн кубометрів природного газу», - додали в пресслужбі. 

Як повідомлялося, в Україні з 1 березня 2022 року почала діяти постанова Кабінету Міністрів «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу».

Згідно з документом, ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» постачає природний газ для дванадцяти ТЕС з дати укладання договору і до 30 квітня поточного року включно за ціною 7 080 гривень з урахуванням ПДВ за тисячу кубометрів. 

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-