На ДП «Зоря»-«Машпроєкт» під час тривалих вихідних викрали дороговартісне обладнання

На ДП «Зоря»-«Машпроєкт» під час тривалих вихідних викрали дороговартісне обладнання

Укрінформ
На миколаївському державному підприємстві «Зоря»-«Машпроєкт» під час майже тритижневих вихідних, запроваджених для економії енергоносіїв, викрали дороговартісне електронне обладнання, чим поставили під загрозу роботу двох цехів.

Цю подію кореспонденту Укрінформу підтвердили у пресслужбі підприємства.

«У двох цехах підприємства, що знаходяться у одному корпусі, сталася крадіжка із псуванням обладнання з метою вилучення дорогоцінних металів. Від дій зловмисників постраждало кілька одиниць обладнання. Роботу деякого вже поновлено, над відновленням інших працюють фахівці», - йдеться у коментарі.

Зазначається також, що інцидент стався в період, коли підприємство знаходилося у режимі вільних від роботи днів. Перерву у роботі було запроваджено для економії енергоносіїв. Розрахункові витрати на енергоносії на січень 2022-го року становили близько 150 млн грн при тому, що традиційно це місяць невисокої виробничої активності. Очікувана економія – близько 60 млн гривень.

Про подію було повідомлено правоохоронні органи. Наразі проводиться досудове розслідування. Водночас проводиться внутрішнє розслідування інциденту.

Для запобігання подібним випадкам вже запроваджено зміну системи охорони об’єкту.

На підприємстві наголосили, що в цілому всі виробничі завдання можуть бути виконані, немає непереборних перешкод для роботи підприємства.

Напередодні деякі місцеві інтернет-видання поширили інформацію з посиланням на працівників підприємства про те, що через крадіжку обладнання два цехи не змогли приступити до роботи. Зокрема, було вкрадено електронні плати вакуумних печей у 30-му та 46-му цехах, внаслідок чого їх експлуатація стала неможливою.

Завод не працював з 31 грудня минулого року по 17 січня.

Читайте також: «Зоря»-«Машпроект» працює над створенням екологічного водневого двигуна

ДП «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря»-«Машпроєкт» - відомий в світі розробник і виробник газових турбін та газотурбінних установок морського і загальнопромислового застосування. Частка експорту у загальному обсязі поставок становить 90%.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-