Лещенко анонсував держпрограму агрострахування наступного року

Лещенко анонсував держпрограму агрострахування наступного року

Укрінформ
У 2022 році заплановано додати до програм державної допомоги сільгоспвиробникам програму аграрного страхування. 

Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко в Укрінформі під час пресконференції «Державна підтримка суб'єктів господарювання. Аналіз за 2019–2021 роки».

«Окремо на 2022 рік заплановано впровадження агрострахування, яка передбачає компенсацію до 60% страхового платежу», - сказав Лещенко.

Він зазначив, що ця програма забезпечить сталий розвиток тих регіонів, де сьогодні найбільше відчуваються глобальні зміни клімату.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 1 липня у другому читанні та в цілому ухвалила законопроєкт №5104 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення правового регулювання страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою», який, зокрема передбачає запровадження державної підтримки в сфері страхування аграрної продукції. Президент Володимир Зеленський 22 липня 2021 року підписав цей закон. У жовтні Національний банк затвердив вимоги для допуску страховиків до діяльності зі страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-