На Харківщині відкрили нове родовище газу

На Харківщині відкрили нове родовище газу

Укрінформ
АТ "Укргазвидобування" відкрило нове родовище природного газу у Харківській області із перспективними ресурсами до 5 млрд кубометрів "блакитного палива". 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба компанії.

"Нове Моспанівське родовище знаходиться у Харківській області. Пошукова свердловина, яка відкрила родовище, забезпечує 239 тис. кубометрів газу на добу. За попередніми оцінками ресурси родовища становлять до 5 млрд кубометрів газу", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що свердловину впродовж червня-жовтня 2021 року споруджувала бурова бригада "Укрбургазу" (внутрішнього бурового підрядника) із залученням модернізованого бурового верстату вантажопідйомністю 320 тонн. Свердловина має вертикальний профіль та глибину 4 150 м. Наразі продовжуються її випробування і дослідження.

Укргазвидобування планує подальшу програму пошуково-розвідувальних робіт на новому родовищі. У компанії підкреслили, що результати пошуково-розвідувальних робіт вказують на його високу перспективність.

Як повідомлялося, АТ "Укргазвидобування" відновило експлуатацію свердловини на Улянівському родовищі газу.

У січні-жовтні 2021 року компанія видобула 11,366 млрд кубометрів природного газу, що на 4,5% менше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-