«Мотор Січ» будуватиме пасажирський гелікоптер на 8 пасажирів

«Мотор Січ» будуватиме пасажирський гелікоптер на 8 пасажирів

Відео
Укрінформ
Запорізьке підприємство "Мотор Січ" будуватиме композитний пасажирський вертоліт із європейських матеріалів, розрахований на 8 осіб.

Про це під час форуму "Велике будівництво: авіація та туризм", який проходив в аеропорту "Бориспіль", сказав президент АТ "Мотор Січ" В'ячеслав Богуслаєв, повідомляє Укрінформ.

"Ми побудували лінію на 60 гелікоптерів на рік. Робимо - 20. Будуть замовлення, робитимемо 60. Гелікоптер - це вже не розкіш, це вже необхідність. Зараз відкриваємо цех з виробництва фюзеляжів. Наступний етап - це пасажирський гелікоптер, абсолютно композитний, з європейських матеріалів, на 8 осіб. Перспективи є. Попит є", - сказав Богуслаєв.

Він презентував санітарний гелікоптер, композитні лопаті та модернізований гелікоптер 8МСБ - СБ.В

"В Україні з'явилася гелікоптерна індустрія, раніше цього не було. Гелікоптери наполовину композитні: композитні лопаті, скляна кабіна, вона повністю цифрова всередині - все виготовлено українськими конструкторами, сертифіковано", - зазначив керівник "Мотор Січ".

Він представив санітарний гелікоптер Мі-2МСБ-1, який оснащений європейським обладнанням та здатний транспортувати хворого у будь-якому стані.

"Є замовлення (державне - ред.) на 25 гелікоптери. Наступного року ми маємо 10 штук здати", - додав Богуслаєв.

Як раніше повідомлялося, санітарний гелікоптер було презентовано 22 жовтня у Запоріжжі на вертолітному майданчику обласної клінічної лікарні.

«Мотор Січ» — українське підприємство, яке займається розробкою та виробництвом, ремонтом та обслуговуванням авіаційних газотурбінних двигунів для літаків та гелікоптерів, а також промислових газотурбінних установок. Штаб-квартира розташована у місті Запоріжжі.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-