Трипільська ТЕС працює у штатному режимі - Центренерго

Трипільська ТЕС працює у штатному режимі - Центренерго

Укрінформ
Трипільська теплоелектростанція (ТЕС) працює у штатному режимі; щодня у роботі знаходиться мінімум один її енергоблок. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ПАТ "Центренерго".

"Останніми днями в інформаційному просторі розповсюджується недостовірна інформація, щодо роботи Трипільської ТЕС на неякісному паливі (використанні шламу та гуми) та газі для виробництва електроенергії. ПАТ «Центренерго» офіційно наголошує, що Трипільська теплова електростанція працює в штатному режимі згідно з графіком комерційних продажів. Щодня в роботі знаходиться мінімум один енергоблок для підтримки стабільності роботи енергетичної системи України", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наразі для виробництва електроенергії та забезпечення теплом споживачів міста Українка Трипільська ТЕС використовує вугілля газової групи, яке надходить із Львівського вугільного басейну та від інших вітчизняних вугледобувних підприємств. Калорійність цього вугілля - вище 5000 ккал/кг, що відповідає першій категорії якості та підтверджується відповідними сертифікатами.

"Щодня на електростанцію заходить 3-5 тис. тонн вугілля газової групи, з яких 2-3 тис .тонн іде на виробництво електричної енергії та теплопостачання. Решта закладається на склад. Постійний запас палива на складі - близько 45 тис. тонн, що є оптимальним значенням через високу здатність цього виду вугілля окислювання та втрачати калорійність", - підкреслили у Центренерго.

У компанії додали, що природний газ використовується виключно для технологічних потреб ТЕС та для виконання пусків устаткування відповідно до команд диспетчерського центру НЕК «Укренерго», а шлам востаннє використовувася на станції у 90-их роках.

У Центренерго наголосили, що природний газ для виробництва електроенергії зараз не використовує жодна із ТЕС компанії.

Читайте також: Слов'янська ТЕС зупинилась через відсутність вугілля

Як повідомлялося, на ранок 25 жовтня 2021 року запаси вугілля на складах теплоелектростанцій (ТЕС) та теплоелектроцентралей (ТЕЦ) становили 701,3 тис. тонн, що на 6,9% менше порівняно із запасами на 18 жовтня.

У Міненерго запевняють, що Об’єднана енергетична система (ОЕС) України працює стабільно, незважаючи на недотримання графіка накопичення вугілля на теплових електростанціях.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-