Держспоживслужба перевірить «БРСМ-нафту» через недостовірну рекламу

Держспоживслужба перевірить «БРСМ-нафту» через недостовірну рекламу

Укрінформ
Держпродспоживслужба не давала згоди компанії «БРСМ-нафта» на використання назви відомства у рекламному повідомленні про підтвердження якості палива.

Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

«Держпродспоживслужба проведе перевірку мережі автозаправних комплексів «БРСМ-нафта» в частині дотримання законодавства про рекламу. Це пов’язано з використанням «БРСМ-нафтою» назви Держпродспоживслужби у рекламному повідомленні в соціальних мережах. Зокрема, інформації про підтвердження якості їхнього палива», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що згода на розміщення такої реклами Держпродспоживслужбою «не надавалася і категорично не могла надаватися».

У Держпродспоживслужбі підкреслили, що розміщення такої інформації має ознаки порушення ст. 10 Закону України «Про рекламу» в частині заборони використання в рекламі офіційної назви органу державної влади та заборони недостовірної реклами. Під час перевірки відомство неупереджено з’ясує всі обставини цього інциденту.

Як повідомлялося, на сторінці «БРСМ-нафта» у Фейсбуці 20 жовтня розміщено повідомлення, про те що «Держпродспоживслужба України перевірила дизельне пальне та бензин марок А-92 та А-95 на АЗК БРСМ-НАФТА».

Читайте також: Ринок нелегального бензину скоротився втричі - експерт

У рекламі стверджується, буцімто «за результатами проведених лабораторних досліджень у Випробувальному центрі паливно-мастильних матеріалів було встановлено: «Перевірені зразки нафтопродуктів відповідають усім вимогам технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів згідно ДСТУ».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-