Байден заявив про «історичне» зростання зайнятості у США

Байден заявив про «історичне» зростання зайнятості у США

Укрінформ
Президент США Джо Байден вважає скорочення безробіття, яке фіксується у країні від початку року, заслугою своєї адміністрації.

Як передає Укрінформ, про це Байден написав у Твіттері.

«Під керівництвом моєї адміністрації ми просунулися від загрози фінансового краху до історичного зростання зайнятості. Нам належить ще багато зробити, але це вже прогрес», - відзначив Байден.

Він проілюстрував свої слова схемою, з якої впливає, що кількість звернень по допомогу за страхуванням на випадок безробіття впала від дня його інавгурації 20 січня на 60% – з 886 тис. до 290 тис.

Утім, як зазначає телеканал Fox 5 DC, посилаючись на AP, скорочення до нового мінімуму від початку пандемії кількості громадян, котрі звертаються по виплату за страхуванням на випадок безробіття, свідчить про зменшення кількості звільнень, оскільки компанії намагаються утримувати працівників.

Звіт  міністерства праці США, оприлюднений у четвер, також показав, що кількість американців, які отримують допомогу за безробіттям, продовжує неухильно знижуватися. 2 жовтня їх було 3,3 млн осіб проти 3,6 млн попереднього тижня.

Читайте також: Байден затвердив закон, який дозволяє уникнути дефолту економіки США

У вересні близько 7 млн громадян утратили таку можливість після того, як закінчився термін дії двох надзвичайних програм, започаткованих у березні 2020 року. За однією з них допомога надавалася працівникам за наймом і самозайнятим, які традиційно не мають права на страхування від безробіття, за другою – особам, які були безробітними довше, ніж шість місяців. Крім того, 6 вересня по всій країні минув термін дії федеральної допомоги за безробіттям у розмірі 300 доларів на тиждень.

При цьому в останні два місяці процес прийому на роботу сповільнився, попри те, що роботодавці оголосили про майже рекордну кількість вакансій. Офіційні особи, за даними Fox, очікували на прискорені темпи працевлаштування громадян, оскільки з відкриттям шкіл зменшилася потреба в догляді за дітьми, а також закінчилася програма розширеної допомоги за безробіттям. Однак, резюмує телеканал, їхні сподівання не виправдалися.

Фото: The White House

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-