Мотор Січ та Baykar Makina підписали угоду про співпрацю

Мотор Січ та Baykar Makina підписали угоду про співпрацю

Фото
Укрінформ
Провідні компанії авіаційної сфери України та Туреччини – Мотор Січ та Baykar Makina - підписали угоду про співпрацю.

Підписання відбулося під час виставки аерокосмічної техніки та технологій TEKNOFEST у Стамбулі, повідомляє власкор Укрінформу.

«Сьогодні важливий момент для наших компаній - Bayraktar та Мотор Січ. Як ви знаєте, AKINCI – наша безпілотна система стратегічного рівня, їх уже постачають у ЗС Туреччини. Це продукт найвищого технологічного рівня. Ми ефективно співпрацюємо з Україною по частині двигунів, зокрема з компаніями «Івченко-прогрес» та «Мотор Січ». Це критично важливо для наших країн підтримувати одна одну», - сказав після підписання технічний директор компанії Baykar Makina Халюк Байрактар.

Топ-менеджер турецької компанії наголосив, що співпраця між Україною та Туреччиною останніми роками зростає та реалізується за принципом взаємовигідного партнерства «перемога-перемога».

Читайте також: В Україні можуть розмістити виробництво безпілотників Bayraktar

Деталі угоди не розголошуються.

Читайте також: Українські військові у Туреччині вчаться керувати безпілотниками Bayraktar

Як повідомляв Укрінформ, на одній з найбільших у світі виставок аерокосмічної техніки та технологій TEKNOFEST у Стамбулі було представлено ударний безпілотник Akıncı турецького виробництва, який є прикладом успішної співпраці України та Туреччини у військово-технічній галузі (на БПЛА стоять двигуни українського виробництва). На відкритті виставки цей БПЛА здійснив демонстраційний політ спільно з керованим пілотом літаком Hürkuş виробництва турецької авіаційної компанії TUSAŞ.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-