Укрпошта почала приймати у «Дії» документи для оплати платежів

Укрпошта почала приймати у «Дії» документи для оплати платежів

Інфографіка
Укрінформ
Комп’ютеризовані відділення АТ "Укрпошти" почали приймати електронні документи у застосунку "Дія" для оплати платежів від 5000 гривень. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що тепер для здійснення платежів на загальну суму від 5 000 грн більше не потрібно надавати паперові документи, що посвідчують особу. Достатньо мати електронні документи у застосунку, що встановлено на смартфоні клієнта. Застосунок генерує індивідуальний штрих-код для документа, що зчитується сканером у відділенні при оплаті платежу. А після дозволу користувача у застосунку "Дія" копії е-документів передаються до системи Укрпошти.

В Укрпошті нагадують, що у разі здійснення фінансової операції на загальну суму понад 30 000 грн, згідно з внутрішніми нормативними документами Укрпошти з питань фінансового моніторингу, клієнт має заповнити анкету. У разі здійснення фінансової операції на суму 400 000 гривень або більше додатково до анкети необхідно надати копії документів, що підтверджують джерела походження коштів. Це може бути довідка про зарплату, виписка про суму коштів на рахунку, документи, що підтверджують отримання спадщини тощо.

Читайте також: Відділення Укрпошти під час посиленого карантину працюють у стандартному режимі

Як повідомляв Укрінформ, у березні 2021 року Укрпошта почала приймати е-документи в "Дії" для отримання посилок в межах України із післяплатою на суму від 5000 грн та міжнародних посилок із післяплатою на будь-яку суму, а також для приймання та виплати поштових переказів (в тому числі переказів післяплати і митних платежів).

АТ «Укрпошта», Міністерство цифрової трансформації України та Міністерство інфраструктури України у жовтні 2020 року уклали тристоронній меморандум про спільні дії у межах цифрової трансформації, розвитку цифрової інфраструктури, оптимізації надання адміністративних послуг та послуг поштового зв’язку.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-