Держава планує отримати до 7 мільярдів від приватизації Укрспирту

Держава планує отримати до 7 мільярдів від приватизації Укрспирту

Укрінформ
Приватизація ДП Укрспирт" дозволить поповнити державний бюджет на 6-7 млрд грн та скоротити тіньовий обіг спирту.

Про це заявив радник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань реформування спиртової галузі Сергій Блескун під час наради в Мінекономіки, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Якщо розглядати варіант приватизації, то 6-7 млрд грн", - сказав Блескун.

Він зазначив, що тільки за 10 років виробництво спирту скоротилось в 4 рази.

Читайте також: Китайська Norinco допоможе модернізувати підприємства Укрспирту

"Виборництво спирту в 1996 році було 60,8 млн дал., то у 2018 році це 8,1 млн дал., і прогноз на 2019 рік це - 6,9 млн дал. Виробництво харчового спирту скоротилось за 10 років у 4 рази. А якщо рахувати з 1996 року то у 10 разів. Частка нелегального тіньового ринку спирту зросла з 10% у 2007 році до 55% у 2019 році. На сьогодні за прогнозами, близько 8,4 млн дал. спирту - це частка тіньового ринку", - зауважив Блескун.

Читайте також: Закон про приватизацію держпідприємств пішов на підпис Президенту

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство економіки, торгівлі та сільського господарства передасть ДП "Укрспирт" на приватизацію. Держпідприємство «Укрспирт» – великий виробник спирту та спиртовмісної продукції в Україні, до цього часу знаходилося в управлінні Міністерства аграрної політики та продовольства. Загальна виробнича потужність Укрспирту – понад 36 млн дал. на рік.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-