Фонд гарантування ліквідував Старокиївський Банк

Фонд гарантування ліквідував Старокиївський Банк

Укрінформ
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб завершив ліквідацію ПАТ "Старокиївський Банк".

Про це повідомляє пресслужба ФГВФО.

"Відповідно до статті 53 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» 25 вересня 2019 року внесено запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про державну реєстрацію припинення ПАТ "Старокиївський Банк" як юридичної особи, а отже, ліквідація банку вважається завершеною, а банк ліквідованим", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, Національний банк України 11 вересня 2014 року прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та початок процедури ліквідації «Старокиївського банку».

Читайте також: НБУ дозволив банкам заокруглювати суми касових операцій

За інформацією Нацбанку, у ході перевірки банку було виявлено порушення законодавства і викривлення у звітності. У зв'язку з порушеннями НБУ у травні 2014 року визнав банк Старокиївський проблемним і встановив термін для їх усунення. Однак власники банку не вживали заходів з фінансової підтримки банку, а навпаки, намагалися виводити кошти із банку і допускали нові порушення, тому Нацбанк вирішив зарахувати банк до категорії неплатоспроможних, а згодом - ліквідувати його.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-