Цьогоріч Нафтогаз сплатив до бюджету майже 80 мільярдів

Цьогоріч Нафтогаз сплатив до бюджету майже 80 мільярдів

Укрінформ
З початку 2019 року підприємства Групи Нафтогаз сплатили до державного та місцевих бюджетів 79,8 млрд гривень податків та зборів.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

"За оперативними даними за січень - серпень 2019 року підприємства Групи Нафтогаз сплатили до державного та місцевих бюджетів 79,8 млрд грн податків та зборів", - ідеться в повідомленні.

Надходження від підприємств Групи Нафтогаз склали 15,7% загальних доходів державного бюджету за вісім місяців 2019 року.

Група Нафтогаз залишається найбільшим платником податків в Україні.

Як повідомляв Укрінформ, за результатами 2018 року фактичний сукупний розмір податкових та дивідендних платежів групи Нафтогаз до бюджетів усіх рівнів становив 137,8 млрд грн.

Читайте також: Нафтогаз знижує ціну для населення у вересні на 3,4%

Основними дочірніми підприємствами Групи Нафтогаз станом на кінець 2018 року є: АТ „Укргазвидобування“, ПАТ „Укрнафта“, Дочірнє підприємство „Закордоннафтогаз“, АТ „Укртрансгаз“, АТ „Укртранснафта“, АТ „Укрспецтрансгаз“, Дочірнє підприємство „Газ України“, ТОВ „Газопостачальна компанія „Нафтогаз України“, ТОВ „Газопостачальна компанія „Нафтогаз Тепло“,ТОВ „Газопостачальна компанія „Нафтогаз Трейдинг“, Naftogaz Trading Europe AG (Швейцарія), ВАТ „Кіровоградгаз“ та Дочірнє підприємство „Укравтогаз".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-