Фонд гарантування завершив виплати вкладникам «АКБ Банк»

Фонд гарантування завершив виплати вкладникам «АКБ Банк»

Укрінформ
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 14 червня 2019 року завершив виплати гарантованих сум відшкодування коштів вкладникам ПАТ «АКБ Банк».

Про це повідомляє пресслужба ФГВФО.

"14 червня 2019 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) на ліквідацію ПАТ «АКБ Банк» було подано документи державному реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР)", - йдеться в повідомленні.

Відповідно до частини сьомої статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» Фонд гарантування завершує виплату гарантованих сум відшкодування коштів за вкладами у день подання документів для внесення до ЄДР запису про ліквідацію банку як юридичної особи.

Читайте також: На рахунках Фонду гарантування знаходиться 8,7 мільярда

У зв’язку з цим Фонд гарантування повідомляє про завершення 14 червня 2019 року виплати гарантованих сум відшкодування коштів вкладникам ПАТ «АКБ Банк».

Як повідомляв Укрінформ, Національний банк України 22 липня 2014 року ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ «АКБ Банк».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-