Фонд гарантування завершив виплати вкладникам «Реал Банку»

Фонд гарантування завершив виплати вкладникам «Реал Банку»

Укрінформ
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 20 травня 2019 року завершив виплати гарантованих сум відшкодування коштів вкладникам ПАТ «Реал Банк».

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

"20 травня 2019 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) на ліквідацію ПАТ «Реал Банк» було подано документи до державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР). Фонд гарантування завершує виплату гарантованих сум відшкодування коштів за вкладами у день подання документів для внесення до ЄДР запису про ліквідацію банку як юридичної особи. У зв’язку із цим, Фонд гарантування повідомляє про завершення виплати гарантованих сум відшкодування коштів вкладникам ПАТ "Реал Банк", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Фонд гарантування минулого тижня продав активи 18 банків на півмільярда гривень

Як повідомлялось, 13 травня 2014 року НБУ прийняв рішення ліквідувати ПАТ «Реал Банк» через відсутність потенційних інвесторів, готових вивести банк з ринку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-