Укртрансгаз заощадив торік 1,6 мільярда завдяки торгам на Prozorro

Укртрансгаз заощадив торік 1,6 мільярда завдяки торгам на Prozorro

Інфографіка
Укрінформ
АТ«Укртрансгаз» за результатами торгів у системі електронних закупівель Prozorro зекономило торік 1,647 млрд гривень.

Про це інформує прес-служба УТГ.

"У 2018 році АТ«Укртрансгаз» за результатами торгів в Prozorro зекономило 1 млрд 647 млн грн. Всього в системі електронних закупівель було успішно завершено 2824 процедури та укладено відповідні договори з підрядниками на загальну суму 32 млрд грн. Середня кількість учасників на конкурентних торгах Укртрансгазу в 2018 році склала 2,7 пропозиції", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що торік Укртрансгаз провів 16 тендерів, очікувана вартість яких перевищує 1 млрд грн. Один із них - закупівля по проекту «Реконструкція КС Яготин», за результатом якої було укладено договір на 2,2 млрд грн з вітчизняним виробником обладнання «Зоря-Машпроект».

Інші 15 великих аукціонів були проведені з метою закупівлі природного газу для забезпечення балансування та виробничо-технологічних потреб Оператора ГТС на загальну суму 24,3 млрд грн. Завдяки висококонкурентним торгам по цих тендерах вдалося досягти економії в розмірі 1,2 млрд грн.

"У минулому році Укртрансгаз суттєво покращив ефективність та відкритість своєї закупівельної діяльності за рахунок оптимізації внутрішніх процесів. Серед ключових нововведень - впровадження механізму розрахунку очікуваної вартості, розробка типових договорів для товарів і послуг, які регулярно закуповуються, автоматизація процесу погодження і укладання договорів", - зауважили в компанії.

Читайте також: Укртрансгаз торік заробив 1,9 мільйона на генерації сонячної електроенергії

З метою підвищення прозорості та нормативного супроводження закупівель було створено Локальну конфліктну комісію (ЛКК) АТ«Укртрансгаз». Протягом 2018 року ЛКК розглянула 118 звернень і скарг від учасників торгів, 18 з яких повністю або частково задоволені на користь скаржника.

Як повідомлялося, починаючи з квітня 2016 року Укртрансгаз здійснює тендерні закупівлі виключно через Prozorro. За три роки середньорічна кількість учасників на торгах зросла на 15%, або на 700 потенційних постачальників. При цьому обсяг економії в результаті проведення електронних закупівель збільшився у 17 разів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-