Укрзалізниця вже отримала всі 30 локомотивів General Electric

Укрзалізниця вже отримала всі 30 локомотивів General Electric

Фото
Укрінформ
Укрзалізниця вже отримала всі 30 локомотивів General Electric, з яких останні 5 прибули до України 1 лютого.

Про це повідомив голова правління АТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook.

"Укрзалізниця" отримала всі 30 законтрактованих локомотивів GE. Останні 5 зустрічали у Чорноморську у п’ятницю. Далі - маршрут вже відпрацьований. Спочатку - на Крюківський вагонобудівний завод", - написав він.

Кравцов зазначив, що на даний час на Крюківському вагонобудівному заводі на доукомплектуванні перебувають ще 10 американських локомотивів.

Ті ж локомотиви, які вже введені в експлуатацію, за його словами, показують себе вкрай ефективно. "Як приклад - на 30% економимо пальне на ділянці Запоріжжя – Комиш-Зоря – Волноваха. До того ж, машини старого парку за добу проходять у середньому 360 км, а тепловози GE – 540 км", - зауважив керівник Укрзалізниці.

Крім цього, 15 нових локомотивів General Electric сьогодні забезпечують чверть теплотяги по трьох регіональних філіях, де вони працюють: Придніпровській, Донецькій та Одеській.

Як повідомляв Укрінформ, у лютому 2018 року корпорація GE підписала довгострокову рамкову угоду з ПАТ "Укрзалізниця" на $ 1 млрд.

Читайте також: Кравцов розповів про перспективи оновлення парку електровозів Укрзалізниці

Перший її етап передбачав постачання 30 вантажних локомотивів TE33A Evolution, виготовлених у США, а також локалізацію певної частини виробництва в Україні, що становить 10% кінцевої вартості угоди. На даному етапі GE буде використовувати українську сигнальну та радіосистему та певні елементи кабіни. Поступово рівень локалізації в Україні буде доведений до 40%.

"Укрзалізниця" має намір залучити новий рухомий склад на Мелітопольському, Миколаївському та Маріупольському напрямках.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-