Гройсман: Україна зацікавлена в авторитетному партнері для управління ГТС

Гройсман: Україна зацікавлена в авторитетному партнері для управління ГТС

Укрінформ
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє про зацікавленість української сторони в пошуку сильного партнера для спільного управління українською газотранспортною системою (ГТС).

Про це він сказав в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Ми зацікавлені в пошуку серйозного авторитетного партнера для спільного управління газотранспортною системою з Європейського Союзу, Сполучених Штатів", - сказав Гройсман.

Прем'єр також зазначив, що очікує в січні 2019 року одержати від НАК "Нафтогаз України" остаточний графік проведення поділу (анбандлінгу), який буде затверджено їх наглядовою радою.

"Він (новий оператор - ред.) повинен до цього часу бути вже сертифікований за європейським законодавством. Я хотів би, щоб ми в результаті отримали справжнього сильного гравця на європейському газовому ринку", - підкреслив Гройсман, додавши, що саме з цим пов'язаний інтерес в пошуку серйозного партнера для спільного управління ГТС в Україні.

Читайте також: Зарплата глави "Нафтогазу" має бути знижена — Гройсман

Як повідомляв Укрінформ, консорціум з європейськими партнерами для управління українською газотранспортною системою може з'явитися вже в першому півріччі 2019 року. Про це 1 жовтня нинішнього року заявляв голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв, додаючи, що переговори про консорціум "дуже активні".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-