Рева пояснив, як отримувачам субсидій нарахували “зайвих” 29 мільярдів

Рева пояснив, як отримувачам субсидій нарахували “зайвих” 29 мільярдів

Укрінформ
Уряд знизить норми споживання газу для субсидіантів, щоб спонукати їх економити на комунальних послугах. Зокрема, у 2016 році було зайво нараховано субсидій на 16 млрд грн, у 2017 році - 8 млрд, у 2018 році - 5 млрд грн.

Про це під час Години запитань до уряду у Верховній Раді сказав міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Щоб люди економили енергоресурси, у них повинен бути стимул. Субсидіанти не зацікавлені у енергозбереженні. У 2016 році було зайво нараховано субсидій на 16 млрд грн, у 2017 році - 8 млрд, у 2018 році - 5 млрд грн. Це свідчить про те, що норми споживання є завищеними", - сказав Рева.

Він наголосив, що для створення стимулів для енергозбереження, нормативи споживання будуть приведені до реального споживання.

Читайте також: До кінця 2019-го пільги і субсидії на комуналку монетизують — Рева

"Якщо людина отримує півставки, їй не відмовляють у субсидіях, але дотягують її доходи до мінімальної заробітної плати. Дуже часто наші громадяни пропонують знизити їм офіційну заробітну плату для отримання субсидій. Щодо безробітних, враховуючи, що у селі є велика проблема безробіття, навіть якщо людина не працює, їй може бути призначена субсидія. Що стосується міських жителів, я готовий особисто допомогти тим, хто не працює, але хоче працювати. Проблеми безробіття у містах немає", - наголосив Рева.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-