Німеччина допоможе Україні зі створенням “кластерів інновацій”

Німеччина допоможе Україні зі створенням “кластерів інновацій”

Укрінформ
Німеччина виділить 2 млн євро на створення центру передового досвіду для українських вчених.

Про це Федеральний канцлер ФРН Ангела Меркель сказала під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми будемо давати допомогу у вигляді 2 млн євро на створення центрів передового досвіду. Тобто будуть створені своєрідні кластери іновацій", - сказала Меркель.

Федеральний канцлер зазначила, що реформа децентралізації є однією з найуспішніших та найважливіших в Україні.

Вона вважає, що уряду загалом вдалося зробити чимало. "Ми бачимо, що за останні чотири роки відбулося багато змін. Німеччина виступає за територіальну цілісність України, а також за те, щоб відбувався економічний розвиток. Ми бачимо, що це інколи болісний процес, але необхідно проводити багато реформ в Україні", - сказала канцлер.

Читайте також: Німеччина відправить в Україну спецпредставника з децентралізації

Водночас вона запевнила, що Німеччина і надалі допомагатиме у питаннях розвитку України.

Як повідомляв Укрінформ, у четвер, 1 листопада, Україну відвідує з візитом Федеральний канцлер ФРН Ангела Меркель на запрошення глави Української держави.

У рамках візиту голова німецького уряду зустрічається з Президентом України Петром Порошенком, Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, Головою Верховної Ради Андрієм Парубієм і лідерами парламентських фракцій.

Це другий візит Меркель в Україну за останні чотири роки. Попередній відбувся у серпні 2014 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-