Зубко вважає, що введення в Україні податку на виведений капітал матиме ефект

Зубко вважає, що введення в Україні податку на виведений капітал матиме ефект

Укрінформ
Запровадження податку на виведений капітал в Україні матиме ефект.

Про це віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко сказав на X Національному Експертному Форумі, організованому Інститутом Горшеніна в Одесі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Дуже важливим є саме прийняття закону (про податок на виведений капітал - ред) . Ви знаєте, що наші партнери, які проінвестували з європейських та інших країн, не дуже зацікавлені в тому, щоб на сьогодні вводити податок на виведений капітал. Але ми вважаємо, що це абсолютно ефективний інструмент для того, щоб залишати при чинній банківській нестабільній системі кошти підприємствам та розвивати свої підприємства”, - сказав урядовець.

Зубко визнав, що банківська система в державі дійсно на сьогодні є слабкою, але вона поступово змінюється на краще.

Як повідомляв Укрінформ, законопроект про податок на виведений капітал у липні поточного року зареєстрував у парламенті Президент Петро Порошенко. 16 жовтня представник Глави держави у парламенті Ірина Луценко заявила, що Порошенко та фракція БПП виступають за якомога швидше запровадження податку на виведений капітал.

Читайте також: ДФС створить веб-портал «Єдине вікно для міжнародної торгівлі»

Водночас у Світовому банку вважають, що заміна в Україні податку на прибуток податком на виведений капітал вигідна дуже обмеженому колу впливових осіб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-