Український автопром: у

Український автопром: у "плюсі" — лише два заводи

Укрінформ
У вересні з українських заводів вийшло 550 одиниць автотранспортної техніки, що на 33% менше, ніж роком раніше.

Про це повідомляє асоціація "Укравтопром".

"У "плюс" минулого місяця, і то за рахунок надзвичайно низької бази порівняння, вдалося вийти лише двом підприємствам: черкаському автобусному заводу (+19%) і чернігівському автозаводу (+31%), які випустили у вересні 43 і 21 од. автотранспорту відповідно", - зазначили у профільній асоціації.

У легковому сегменті українського автопрому продовжує працювати тільки одне підприємство – "Єврокар", де за місяць SKD методом було складено 476 автомобілів. Обсяг вересневого складання Єврокару в порівнянні з 2017 роком зменшився на 8 відсотків. Всього випуск легкових автомобілів в Україні відносно вересня минулого року просів на 31%.

Читайте також: Українці стали менше купувати нових авто — топ-5 лідерів попиту

Виробництво вантажних автомобілів минулого місяця (без урахування АвтоКрАЗу, який перестав розкривати інформацію про своє виробництво з серпня 2016 року) становило всього 3 одиниці, що в 20 разів менше від результату річної давності.

Автобусне виробництво знизилося на 3% і становило 71 шт.

Всього з початку року в Україні було виготовлено 5094 од. автотранспортних засобів або на 11% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-