Порошенко: Дорогі роботодавці, вихід один - збільшуйте зарплати

Порошенко: Дорогі роботодавці, вихід один - збільшуйте зарплати

Укрінформ
Президент України Петро Порошенко порадив роботодавцям підвищувати зарплати працівникам, аби не відчувався дефіцит робочої сили.

Про це він заявив, виступаючи у Верховній Раді зі щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«На моїх регулярних разом із урядом, силовиками зустрічах з бізнес-асоціаціями роботодавці дедалі частіше вже скаржаться не на тиск, а на дефіцит робочої сили. Залізну завісу на кордоні, як у радянські часи, ніхто ставити не буде. Дорогі роботодавці, вихід один: збільшуйте зарплати, якщо хочете, що українці не їхали за кордон, а працювали у нас. По ринку заробітної плати ви маєте бути конкурентоздатними. Я вже говорив про те, що Україна стає частиною єдиного європейського ринку праці, і тут теж нікуди не дітися від конкуренції», - зазначив Порошенко.

Читайте також: Гройсман озвучив умову підвищення середньої зарплати до 10 тисяч

Він також наголосив, що кроки з покращення інвестиційного клімату і створення робочих місць мають супроводжуватися продовженням політики легалізації зайнятості та зростання заробітних плат, що дасть можливість підвищувати пенсії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-