Кубів розповів про пріоритети у співпраці з Португалією

Кубів розповів про пріоритети у співпраці з Португалією

Фото
Укрінформ
Пріоритетами співпраці України з Португалією є сфери промисловості, інформаційних технологій, туризму і "зеленої" енергетики.

Про це перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів заявив під час зустрічі з міністром економіки Португалії Мануелем Кабралом, повідомляє Мінекономрозвитку у п'ятницю.

"Торік у грудні була підписана Угода про економічне співробітництво Україна-Португалія, яку 6 вересня ратифікувала Верховна Рада України. Це стратегічний документ, який поглибить можливості для співпраці між нашими країнами в багатьох напрямках. Для цього ми також розробили План реалізації цієї угоди до 2020 року, щоб розпочати перші практичні кроки. Одним із пріоритетів співпраці ми бачимо сферу промисловості, особливо авіакосмічний напрямок, а також ІТ, туризм, "зелену" енергетику та інші", - підкреслив Кубів.

Перший віце-прем'єр відзначив очевидний взаємний інтерес між українськими та португальськими підприємцями. Під час бізнес-форуму вони одразу обговорили можливість впровадження спільних проектів, зокрема у сфері аграрної та харчової промисловості, виноробства та виноградарства, інфраструктури, транспорту та будівництва, енергоефективності, туризму, ІТ та інновацій, в охороні здоров'я.

Читайте також: Кубів у Португалії обговорює можливості для збільшення українського експорту

Кубів підкреслив важливу роль української громади Португалії у посиленні двосторонніх зв'язків між країнами.

"Українці уже давно довели світові свою високу освіченість та працелюбність. Сьогодні українська громада Португалії є осередком міцного зв'язку з Україною, промотує та підтримує інтерес до неї та її привабливість для інвестицій та кооперації", - наголосив він.

Міністри також обговорили напрями роботи спільної міжурядової комісії з економічного співробітництва.

Фото: сайт МЕРТ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-