ТОВ

ТОВ "Галичина" працює у штатному режимі - збанкрутувала інша компанія

Укрінформ
ТОВ «Молочна компанія «Галичина» заявляє, що не має відношення до банкрутства ПрАТ "Галичина".

Про це повідомляється на сторінці ТОВ «Молочна компанія «Галичина» у Facebook.

"Сьогодні низка українських видань розповсюдила інформацію з некоректними заголовками щодо банкрутства МОЛОЧНА КОМПАНІЯ «ГАЛИЧИНА». Повідомляємо, молочна компанія «Галичина» працює у штатному режимі, жодних змін у роботі виробництва немає. 

Зазначається, що банкрутом оголошена інша юридична структура - ПрАТ "Галичина". Її постановою Господарського суду Львівської області від 30.08.2018 р. у справі №914/3734/15 визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру", - йдеться в повідомленні.

"Юридична процедура щодо ПрАТ «Галичина» не позначиться на продовженні випуску високоякісної молочної продукції. Підкреслюємо, ніяких змін у виробництві, якості продукції, дистрибуції немає", - зазначають у молочній компанії.

Читайте також: Індекс продовольчих цін залишається на стабільному рівні - ООН

Як повідомлялося, Господарський суд Львівської області визнав банкрутом ПрАТ "Галичина" та відкрив ліквідаційну процедуру.

У судовому рішенні зазначається, що підприємство припинить діяльність по завершенню технологічного циклу останнього запущеного у виробництво продукту. Виняток становить виробництво, спрямоване на виконання договорів, що мають на меті захист майна банкрута або забезпечення його збереження у належному стані.

При цьому на сайті Львівської торгово-промислової палати вид діяльності ПрАТ "Галичина" визначається саме як виробництво молочних продуктів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-