Можливе підвищення цін на газ не торкнеться отримувачів субсидій — Розенко

Можливе підвищення цін на газ не торкнеться отримувачів субсидій — Розенко

Укрінформ
Для отримувачів субсидій розмір платежів за газ та житлово-комунальні послуги не зміниться.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, інформує Урядовий портал.

«Ймовірний перерахунок ціни на газ на отримувачах субсидій жодним чином не позначиться, тому що вони платять і платитимуть фіксовану суму. Ті люди, які будуть відчувати, що вони не в змозі самостійно повністю платити за житлово-комунальні послуги або газ, мають звернутися до управління соцзахисту і оформити субсидію», - сказав Розенко.

Він наголосив, що будь-яке рішення щодо зміни ціни на газ має прийматися після внесення змін до нової системи субсидій.

Читайте також: Гройсман запевняє: Уряд не забиратиме субсидію у тих, хто її реально потребує

«Ці зміни, які відбулися у системі субсидій, мають бути відкориговані. Лише після виправлення ситуації у системі субсидій, коли будуть зняті ті проблеми, які турбують сьогодні громадян, можна розглядати питання про зміну ціни на газ. Є відповідні доручення і урядового комітету, який я очолюю, і Прем'єр-міністра, і я сподіваюся, що найближчим часом Мінсоцполітики виконає їх і до системи субсидій будуть внесені необхідні корективи», - підкреслив віце-прем'єр.

За його словами, необхідно вдосконалювати систему субсидій, посилювати адресність і робити постійну верифікацію.

Проте найголовніше, підкреслив Розенко, система субсидій має залишатися простою і доступною, а всі, хто потребує відповідної допомоги, повинні її отримати.

Як повідомляв Укрінформ, 31 липня 2018 року Кабінет міністрів України своєю постановою продовжив дію Положення про покладення спеціальних обов'язків (ПСО) на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу до 1 вересня 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-