Roshen позбавив Київхліб права на

Roshen позбавив Київхліб права на "Казковий ключик"

Укрінформ
Господарський суд Києва задовольнив позов Roshen до ПАТ "Київхліб" і зобов'язав Мінекономіки визнати недійсним патент на промисловий зразок торту "Казковий ключик".

Відповідне рішення було ухвалене 6 серпня поточного року.

"Враховуючи всі наведені докази, суд вирішив повністю задовольнити позов компанії Roshen та визнати недійсним патент України № 33762 від 25 січня 2017 на промисловий зразок, який належить "Київхлібу". Визнати недійсним повністю патент України № 33762 від 25.01.2017 на промисловий зразок", - йдеться у резолютивній частині рішення суду.

Суд також зобов'язав МЕРТ внести зміни до Державного реєстру патентів на промислові зразки відомості щодо визнання недійсним повністю патенту України № 33762 від 25.01.2017 на промисловий зразок та здійснити відповідну публікацію в офіційному бюлетені "Промислова власність".

Крім того, суд поклав на ПАТ "Київхліб" обов'язок сплатити 3200 гривень судового збору за подання позовної заяви, 800 гривень судового збору за подання заяви про забезпечення позову і 26 тисяч гривень, витрачених Roshen на проведення судової експертизи.

У мотивувальній частині рішення йдеться, що у складі промислового зразка "Упакування для торту "Казковий ключик" за патентом України №33762 містяться позначення схожі настільки, що їх можна сплутати зі знаком для товарів і послуг за свідоцтвом України №78911 та добре відомим в Україні знаком "Золотий ключик", який з 2003 року випускає Roshen. А це у свою чергу може ввести в оману виробників щодо особи виробника.

Читайте також: БКК оштрафували за імітацію упаковки Roshen

ПАТ "Київхліб" проти задоволення позову заперечував, посилаючись на неналежність та недопустимість доказів, що надавалися позивачем. Зокрема, йдеться про рішення Антимонопольного комітету України № 663-р від 23.11.2017 року, висновок експерта судової експертизи об'єктів права інтелектуальної власності по цій господарській справі, а також соціологічного опитування "Соціополіс". Проти позову також заперечувало Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-