Укрпошта приєдналася до платіжної системи "Простір"

Укрпошта приєдналася до платіжної системи "Простір"

923
Ukrinform
ПАТ "Укрпошта" приєдналася до Національної платіжної системи "Український платіжний простір".

Це третя платіжна система, з якою працюватиме компанія, після нещодавньої реєстрації договорів про участь товариства в міжнародних платіжних системах Visa та MasterCard, повідомляється на сайті поштового оператора.

"Розвиток Укрпошти - це, перш за все, розвиток країни у тих населених пунктах, в яких відсутні офіси банків, проте проживають близько 10-12 мільйонів наших співвітчизників. Приєднання до платіжних систем та отримана ліцензія на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків дають можливість нашим клієнтам вперше за 25 років існування Укрпошти розплачуватися платіжними картами", - зазначив керівник Укрпошти Ігор Смілянський.

Читайте також: Укрпошта розмістила облігації на 250 мільйонів

Зазначається, що таке рішення стало можливим після отримання Укрпоштою ліцензії НБУ на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків. На сьогодні такі ліцензії мають 61 небанківська фінансова установа та національний оператор поштового зв’язку ПАТ "Укрпошта".

Як повідомлялося, платіжна система "Простір" створена Національним банком України. Це система роздрібних платежів, у якій розрахунки за товари та послуги, отримання готівки та інші операції з національною валютою здійснюються за допомогою платіжних карток "Простір".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-