Боротьба з контрабандою: Україна цьогоріч може

Боротьба з контрабандою: Україна цьогоріч може "заробити" 79 мільярдів

Укрінформ
Гройсман закликав працівників митної служби та прикордонної служб посилити боротьбу з контрабандою, а не сприяти її розвитку, та зазначив, що Україна вже у 2018 році може отримати від боротьби з махінаціями не менше 79 млрд грн.

Про це він заявив на засіданні уряду у середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"На сьогодні я вимагаю, щоб усі митники, прикордонники сумлінно виконували свою роботу. Якщо не можете, то звільняйтеся, а якщо на вас тиснуть - пишіть заяву у Національне антикорупційне бюро України, але зусиллями Нацполіції, ДФС ми наведемо лад", - наголосив Гройсман.

Він висловив сподівання, що всі правоохоронні структури будуть активно працювати у цьому напрямку.

Гройсман також підкреслив, що нікому не вдасться завадити уряду та Прем'єр-міністру боротися з контрабандою. "Я просто хотів би, щоб усі це розуміли та не тішили себе ілюзіями. Рішення прийнято і воно буде виконано", - заявив він, додавши, що чим скоріше всі об'єднаються навколо цієї боротьби, тим швидше стане вона успішною.

Прем'єр зазначив, що в минулому році в державну казну додатково принесли 79 млрд гривень.

"У цьому році ми можемо зробити не менше. Але я розумію, що за той час, поки ми боролися з одними схемами, виникали інші, які стали мені відомі і з якими ми оголосили боротьбу", - сказав він.

Гройсман наголосив, що треба розірвати "порочне коло", за якого відбулося зрощення правоохоронної схеми та митниці.

Читайте також: Гройсман "по секрету" сказав, чому взявся за митницю

Як повідомляв Укрінформ, 20 червня уряд ухвалив презентований Гройсманом план боротьби з контрабандою та тіньовими схемами на митниці.

У вівторок Кабінет міністрів вніс на розгляд Верховної Ради проект закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо криміналізації контрабанди товарів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-