Мінфін схвалив Стратегію розвитку ПриватБанку до 2022 року

Мінфін схвалив Стратегію розвитку ПриватБанку до 2022 року

Укрінформ
Міністерство фінансів схвалило Стратегію розвитку ПриватБанку до 2022 року, що передбачає впровадження ефективної системи управління ризиками, вирішення проблеми з непрацюючими кредитами, а також низку організаційних та управлінських змін.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

«Документ передбачає, зокрема, впровадження ефективної системи управління ризиками, вирішення проблеми з непрацюючими кредитами, а також низку організаційних та управлінських змін, спрямованих на підвищення ефективності та зменшення витрат», - йдеться в повідомленні.

Зі слів в.о. міністра фінансів Оксани Маркарової, практична імплементація положень Стратегії сприятиме зміцненню сильних сторін банку та його позиції на ринку, забезпечуючи при цьому прийнятний рівень прибутковості на рівні з найкращими гравцями. 

«Гарантом імплементації затвердженої стратегії розвитку буде незалежна Наглядова рада банку", - зазначила Маркарова.

Читайте також: Зведений бюджет цьогоріч виконаний із профіцитом у 14,6 мільярда - Мінфін

Відповідно до зазначених в Стратегії показників у 2022 році ПриватБанк планує отримати 8,4 млрд гривень чистого прибутку і буде готовим до виходу держави з капіталу. Сумарний дохід для акціонера в період з 2018 по 2022 роки становитиме 81 мільярд гривень, без урахування коштів, які ПриватБанк має намір повернути через суди.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-